STRATEGIE REKLAMOWE

Opracowujemy spójne strategie promocji marki oraz produktów. Wykorzystujemy cały potencjał klienta i wszystkie możliwe kanały komunikacji, tak aby w najkrótszym czasie dotrzeć do celu.

ZDJĘCIA REKLAMOWE

Realizujemy kompleksowo reklamowe sesje fotograficzne. Specjalizujemy się w fotografii produktowej oraz w kulinarnej. Oferujemy pełną postprodukcję zrealizowanych zdjęć.

KRECJE I KONCEPCJE

Tworzymy. Od pierwszego pomysłu, koncepcji, przez określenie składników, dobór kolorystyki i typografii do finalnego projektu. Przekraczamy granice wyobraźni, ale zawsze w zgodzie ze strategią.

PRODUKCJE FILMOWE

Organizujemy kompleksowo pełny zakres produkcji filmowych. Posiadamy własne studio do montażu off-line, koloryzacji i końcowej postprodukcji. Jesteśmy z Wami od pomysłu po premierę.

PRAWA AUTORSKIE

Wspieramy naszych klientów w ochronie wizerunku i praw autorskich we wszystkich chronionych obszarach ich twórczości. Nie wiem co tu napisać ale muszę mieć trzecią linijkę tekstu.

IMPREZY I EVENTY

Tworzymy wydarzenia od koncepcji do ostatniego gościa. Czuwamy nad każdym elementem imprezy osobiście. Łączymy doświadczenie najlepszych wykonawców i realizatorów w Polsce: techniki, scenografii, logistyki, cateringu z siłą naszej kreacji.

https://retrokitchenappliances.net/